+370 347 53 693
Susisiekite: +370 347 53 693 klinika@vaivadens.lt

Atsiliepimai

„Man svarbi mano šypsena – todėl aš renkuosi ‘Vaiva Dens’ specialistus.“

 

Aktorė, renginių organizatorė ir vedėja Sandra Daukšaitė – Petrulėnė

"Šioje klinikoje tvarkiausi dantukus, dėjo porceliano laminates. Likau labai patenkinta rezultatu ir aišku šios klinikos aptarnavimu, bei gydytojos Vaivos Valevičienės darbu. Dėkoju jai."    

 Renata F.

 
"Prieš pusę metų man plombavo dantį,  viską labai gražiai padarė, neatskirsi nuo sveiko danties. Esu labai patenkinta, ir visai nebrangiai sumokejau. Ačiū gydytojai Vaivai."
       

  Kristina M

 
"Didelis ačiū už sugrąžintą šypseną, kurios nebereikės slėpti. Ačiū gydytojai Ingridai ir visai Jūsų klinikai. Sėkmės".

                                                                                                                                Indrė

"Labai dėkinga esu šios klinikos visam kolektyvui, o ypač odontologėms, kurios suteikė skubią pagalbą dantų sugydimui. Labai operatyviai ir greitai viskas atlikta.

Ačiū už Jūsų profesonalūmą."

                         Viktorija  

 

" Lankydamasi šioje klinikoje esu patenkinta nuostabiu darbu, tad niekada ne ieškočiau kitos klinikos. Čia nuostabus personalas, ir laiku atliekami darbai. Gyvenu Londone, bet kiekvienais metais apsilankau čia."

                                                                                                                                                       Žydronė

 

"Apsilankymai "VaivaDens" klinikoje paneigė visus stereotipus apie gydytojus odontologus. Dėkoju savo gydytojai ortodontei Laurai Minkevičienei, už puikius gydymo rezultatus ir šios klinikos darbuotojams už puikų aptarnavimą. Linkiu nesustoti siekiant geriausių rezultatų!"

                                                                                                                         Gytė Petrauskaitė

 

 „Šypsena- žmogaus kortelė. Vieni ją gauna , kaip duotybę, o kitiems reikia padirbėti , kad ją gauti. Aš buvau iš tų žmonių kuriems reikėjo įdėti nemažai laiko, pastangų ir jėgų, kad ją turėti. Šioje kovoje man labai padėjo gydytoja-ortodontė Laura Minkevičienė. Tai labai profesionali, kompetentinga ir atidi gydytoja, kuri tikrai išmano savo darbą. Tačiau vien jos kompetencijos čia nepakako, prireikė ir chirurgo pagalbos. Teko pasiryžti ortognatinei operacijai. Ortognatinės operacijos metu buvo sutvarkytas sąkandis ir žandikaulų padėtis. Tad šiuo metu sparčiai artėju link savo svajonės- idealios šypsenos"

                        Sandra B.

"Ačiū visam kolektyvui ir gydytojai Renatai Dirmantienei už žmoniškumą, šilumą ir nuoširdumą. Už visą sąžiningą darbą."

                     Samulis 

"Ačiū gydytojai Vaivai Valevičienei už rūpestingumą, dėmesingumą, švelnumą ir kokybiškumą darbe. Tik tai gavęs iš gydytojo žmogus sugrįžta pas Ją. Stibrybės darbe!"

                    Violeta 

"Noriu padėkoti savo gyd. Laurai už išpildytą svajonę turėti gražią šypseną, už tai, kad gyd. labai kokybiškai dirba, visada yra labai nuoširdi ir myli savo darbą. Ačiū "VaivaDens" klinikai už tai , kad visada apsilankymai čia būna labai šilti, atmosfera puiki!"

                           Kotryna Kolojanskaitė 

"Žmogus gražus, kai savo darbu puošia žemę,

Žmogus gražus, kai gelbėja kitus,kai savo širdį jautrią ir neramią

Kitiems dalina lyg lietaus lašus."

"Nuoširdžiai dėkoju gyd. Renatai Dirmantienei už nuoširdų gydymą, atsidavimą darbui, jautrųmą. Taip pat ačiū jos asistentei, administratorei. Sekmės darbe ir asmeniniame gyvenime."

                          Jadvyga Peteškienė 

"Just want to say a massive Thank You ! to Vaiva for brilliant cave and extreme profesionalism throughout ! Best of luck!

       Victor   

"Labai Jums dėkingas už sutvarkytus dantis. Niekur kitur nesirinkčiau, o tik VaivaDens kliniką. Dar kartą dėkoju už švytinčius dantis, VaivaDens kolektyvui :)"

             Modestas 

"Labai maloni, simpatiška ir profesonali gydytoja - Renata

Visa mūsų šeima jums dekingi!"

                 Federavičiai

"Labai malonus ir draugiškas personalas.Greita,patogu,kokybiška!"

Sesės Kristina ir Aušra

"Vaiva, pati geriausia vaikų dantukų daktarė! Puikia bendraujanti su vaikais ir labai aiškiai išdėsto vaikučiui ką darys-kada pakrapštys dantuką, išvalys, šampunu praplaus ir t.t.  Vaiva superdaktarė. Būtinai apsilankysim vėl :) "

Martina 

 
"Malonus personalas ir profesionalus darbas"

Kristina

"Iš visos širdies dėkoju pačios geriausios klinikos direktorei Vaivai ir jos darbuotojams! Šioje klinikoje aš augau tobulėjau ir sulaukiau iššūkių, kurie vertė kritiškai mąstyti ir padėjo brandinti pasitikinčią savimi asmenybę. Kasdien mane žavėjo gydytojai savo draugiškumu bei kompetencija. Personalo sielos šiluma, nuoširdumas ir noras padėti skatino praktikos metu tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų bei visų nenuvilti. Labai džiaugiuosi klinikos darbais ir siekiais. Klinikai linkiu sėkmės keičiant tai, ką galite pakeisti, ramybės priimant tai, ko pakeisti negalite ir išminties vieną nuo kito atskirti.....Prasmingų darbų ir dar kartą už viską labai AČIŪ !

Praktikantė Auksė

Kviečiame apsilankyti!

Išankstinė registracija telefonais: 8 347 53 693, Mob. 8 612 96 768 arba
internetu.